Медична  сестра

Петрич Яна Олександрівна

Медична сестра

Стаж роботи 2 роки 

Основні напрямки роботи:

- Проведення медичних оглядів дітей під час зарахування в ЗДО та медичний контроль під час адаптаціїї;
- Здійснення щоденних оглядів дітей;
- Проведення антропометричних вимірювань;
- Обстеження дітей на ентеробіоз, профілактичні заходи;
- Контроль за наявність та достовірністю медичних довідок;
- Аналіз виконання фізкультурно-оздоровчих та протиепідемічних заходів;
- Здійснення контролю за організацією харчування;
- Організація та контроль за проведенням літнього оздоровлення в ЗДО;
- Контроль за проведенням оздоровчо-профілактичних заходів (загартовування);
- Проведення та планування щеплень.

 

Участь медичної сестри в адаптації нових вихованців

Адаптація в дитячому садку – це процес пристосування дитини до нових умов та розпорядку дня, до вихователів і дитячого колективу, до форм співіснування, відмінних від тих, що існують у родині. На те, як легко та швидко малюк адаптується, впливають:

Детальніше...
Дитячий садок – перший навчальний заклад для малюка

Питання про те, віддавати до дитячого садка чи ні, чимало сучасних родин вирішують позитивно. Однак не всі батьки знають, як полегшити й оптимізувати складний період адаптації дитини до нових умов, і не всі зважають на те, що перебіг цього процесу залежить від їхньої позиції.

Детальніше...
Рекомендації батькам з підготовки дітей до дитячого садка.

 Зверніть увагу на домашній режим харчування та сну й потроху наближайте його до того режиму, що буде у дитячому садку.

Детальніше...
Харчування

1. Пам΄ятайте, що раціональне харчування – одна з основних умов здоров΄я людини, її довголіття, плідної праці.

Детальніше...
Як уберегти дитину від застуди

До вашої уваги прості поради, що дозволять уберегти дитину від застуди:

Детальніше...
Шість принципів харчування

Так само, як і рухова активність, загартувальні процедури, харчування дитини— невід'ємний чинник міцного здоров'я. Харчування дитини націлене на те, щоб у дитини збільшилась маса тіла, але не за рахунок жирових відкладень, а росту і розвитку м'язових тканин. Щоб досягти бажаного ефекту, го¬дувати дитину треба з урахуванням кількох принципів.

Детальніше...
Сколіоз у дітей, його лікування тапрофілактика

Сколіоз у дітей - досить поширене порушення постави та форми хребта. Сколіозом найчастіше називають викривлення хребта, який може виглядати як буква S або як буква С. Внаслідок сколіозу хребетний стовп може скривлюватися більш ніж на 10 градусів. Сколіоз у дітей характеризується підвищеним градусом викривлення хребта, що відрізняється від норми, яка передбачена анатомією людини для зручності руху. Діагноз ставиться за допомогою рентгенологічного дослідження, який дає чітке уявлення про характер порушення розташування хребетних кісток. Найбільш поширений сколіоз у дівчаток підліткового віку.

Детальніше...
Профілактика порушення зору у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку

Хороший зір для дитини просто необхідний. Вона пізнає світ, а 90% інформації, що оточує ми черпаємо завдяки зору. Функціональний розвиток органу зору починається відразу після народження дитини і продовжується до 12-14 років. Гарний зір залежить від безлічі найрізноманітніших факторів як внутрішніх (наявність хвороб, характер харчування, спадкова схильність і т.д.), так і зовнішніх (різні удари, падіння, травми ока, погані умови зорової роботи і т.д.).

Детальніше...
Профілактика туберкульозу у дітей

Про важливість проведення дітям профілактичних щеплень проти туберкульозу та систематичного охоплення р. Манту

Детальніше...
Профілактика плоскостопості у дітей

На сьогоднішній день у багатьох дітей спостерігаються відхилення в стані здоров’я та розвитку. Саме тому, профілактика і корекція таких відхилень є досить актуальними.

Детальніше...
Особиста гігієна дітей дошкільного віку

У людини ставлення до власного здоров'я формується з дитинства. Велике значення у збереженні та зміцненні здоров'я дитини має гігієнічне навчання та виховання.Це–обов’язок батьків.

Детальніше...

Дізнайтесь про нас більше

   Наш заклад працює з 1983 року. На сьогоднішній день функціонує три дошкільні групи,  консультативна група «Разом з мамою», соціально-педагогічний патронат. Йшов час… Змінювалися люди: педагоги, діти, батьки. Кожен із керівників вкладав частинку своєї душі та серця в роботу. ...Читати далі