Ми на карантині

 

Ми на карантині

МИ НА КАРАНТИНІ

У зв’язку з пандемією  коронавірусу   COVID-19 в Україні, як і в багатьох країнах світу, ввели карантин.   І наш заклад теж увійшов у карантинний режим роботи.

Що робити для продуктивного навчання  дитини вдома? Ми розгубилися.

Чим молодша дитина, тим більше уваги дорослого їй необхідно. Мотивація дошкільників завжди ігрова,  на жаль на дистанційному навчанні ми не могли це забезпечити.

Педагоги почали шукати нові для себе методи роботи, дієві засоби включення вихованців в освітній процес.

Записували звернення до вихованців,  в яких повідомляли про те, як вони їх люблять, чекають на зустріч, сумують. Пропонували берегти себе, виконувати всі правила карантину.

Батькам   пропонували   записати   звернення   дітей,   де   вони  розповідали  про  те  чим  вони  займаються, показували свою кімнату, іграшки, своїх домашніх улюбленців.

Під час довгого перебування дошкільників вдома батьки були розгублені не знали чим зайнятися протягом дня, тому вихователі пропонували різні завдання інтелектуальної спрямованості, домашні експерименти (кухня, відмінне місце: можно містити, пересипати, перекладати, приготувати салат та інш), творчі завдання. Звертали увагу на те, що вдома треба створити для дітей ігровий простір: рольові ігри, пальчикові театри, різні види конструкторів.

Наші вихованці розвивалися під час карантину, а їх батьки  надсилали нам яскраві фото, ми створили фотозвіт «Ми в карантині».

УВАГА!!!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Московського району.

Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 № 55.

Алгоритм дій

1. Батьки заходять на територію закладу до місця прийому дітей. На ігровий майданчик батьки не заходять.

2. На території закладу слід дотримуватися дистанції 1,5-2 м відповідно до розмітки на доріжках, обов’язково уникати скупчень. Очікування на території повинно бути обмежено.

3. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот.

4. Ранковий прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводить сестра медична старша або інша відповідальна особа ЗДО на спеціально облаштованому місці.

5. Сестра медична старша або інша відповідальна особа зустрічає дитину і проводить початковий температурний скринінг із занесенням показників у відповідний журнал, батьки повинні дочекатись результатів тесту. Упродовж дня проводиться поточний температурний скринінг дітей кожні 4 години.

6. Діти, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:

- при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування;

- при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

7. Після того, як діти групи зібралися, вихователь веде дітей до своєї групи.

8. Прийом дітей здійснюється, ВИКЛЮЧНО, з 7.00 до 8.30. Після 8.30 вхід на територію та двері закладу зачиняються.

9. На вході до закладу організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Використання антисептиків відбувається виключно під контролем працівників закладу. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків суворо обмежений.

10. Після закінчення дня передачу дітей батькам проводить вихователь групи або помічник вихователя біля входу до ЗДО (за несприятливих погодних умов – в прогулянковому павільйоні та на вході до приміщення). Про необхідність забрати дитину слід інформувати вихователя за допомогою телефонного зв’язку. Вечірня видача дітей обмежена в часі: з 16.00 до 17.00. Чергова група з 17.00 до 19.00.

11. Всі питання батьків щодо перебування дитини впродовж дня вирішуються, виключно, в телефонному режимі.

12. Упродовж дня усі протиепідемічні заходи забезпечують працівники закладу.

На період карантину:

- обмежується кількість дітей в групах, згідно можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю щодо їх дотримання;

- пріоритет надається діяльності, що проводиться на відкритому повітрі (на вулиці);

- у групових кімнатах розміщення здійснюється таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

- обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом або потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

- процес організації харчування здійснюється таким чином, щоб мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно або одночасно перебувають за одним столом;

- забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів тощо) за участі дітей з більш, ніж однієї групи, та присутність на них глядачів (відвідувачів);

- забороняється приносити до закладу їжу, іграшки, книги тощо.

До уваги батьків,

діти яких мають алергічні та хронічні захворювання

1. Кожні 2 години та відразу після закінчення занять у закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів.

2. Обробка рук здійснюється спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.


Шановні батьки!

На виконання Листа Міністерства освіти і науки України № 01/9-154 від 11.03.2020 "Щодо розробки заходів з метою забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій" на сайті закладу створено розділ Дистанційна освіта, а також на сторінках Ваших груп, та сторінці Поради вихователів для батьків розміщені методичні рекомендації, дидактичні ігри або заняття для Ваших дітей. Також Ви можете звернутися за консультацією до вихователя Вашої групи та зв'язатись з адміністрацією закладу по Viber, WhatsApp та інших соціальних мереж.

 

Шановні батьки! Першочергове завдання обмежувальних заходів – запобігти поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію шляхом зменшення кількості контактів. Дуже важливо, щоб ВИ також чітко усвідомлювали свою роль у цьому процесі.

Для інформування всіх учасників освітнього процесу та відвідувачів нашого сайту створено сторінку у мережі  Facebook щодо профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Пропонуємо Вам розглянути інформацію на цій сторінці! Бережіть себе та своїх близьких!
Дотримуйтесь вимог карантину та залишайтеся вдома!