Садочок очима дітей

Символіка закладу дитячим поглядом

Збірник дитячих оповідань «ЗДО очима дітей»

Якщо ви зайдете у наш ЗДО, то зразу ж зрозумієте, що опинилися у країні щасливого дитинства. Вихователі зустрінуть посмішкою та лагідним словом. Медсестра всіх перевіряє, щоб не було температури. А в кабінеті психолога відбуваються дива,тут вчать дітей і батьків не боятися ходити до дитячого садка. Із музичної зали чується музика та дитячий спів. А ще знаєте,що ми вміємо не тільки співати,а й танцювати. Хто хоче бути артистом –відвідує театральний гурток, грати в шахи – є в нас і такий, а ще діти займаються хореографією.
Ви можете подумати, що у нас самий звичайний ЗДО?
Ні,ні… Це милий і добрий дім, в якому дітей вчать ввічливості, дружби. Тут кожен знайде собі друзів, навчиться гратися, малювати, складати різні історії і ще дуже багато іншого.
Комлик Даша.

«ЗДО очима дітей»
Коли ми з батьками приходимо в дитячий садок, нас зустрічає завідуюча. Завідуюча – сама головна в садочку. Тетяна Миколаївна часто пригощає чимось солоденьким, а помічник вихователя Галина Павлівна тоді бурчить, що ми переб’ємо апетит і не будемо їсти кашу. Я, звичайно, не знаю, як це цукерка може щось перебить, а каші і супи ми виїдаємо ще і добавки просимо. Завідуюча у нас добра і тому їй часто розказуємо свої маленькі секрети. 

Ми намалювали її портрет. Схожа?

Давидовська Вероніка і Денисенко Саша

«ЗДО очима дітей»
Коли ми були ще зовсім маленькими і ходили у найменшу групу, з нами займалася Світлана Миколаївна. Вона з нами теж росла, росла і стала методистом. Це її так називають дорослі. А ми ж знаємо, що це вона виросла і стала більшим вихователем. Але з нами продовжує улюлюкатися, неначе ми і досі маленькі. А ми вже у середній групі.

Охріменко Ілона

А в нашій групі найкраща вихователька Гриценко Любов Станіславовна. Ви її впізнали? Вона у нас вміє все. В нашій групі багато зроблено її руками. Вихователька і нас навчила малювати, ліпити, рахувати… На всіх святах вона виконує різні ролі, грає як артистка із кіно. Вона вміє нас і приголубити, і посварити, часто нас веселить, дуже-дуже її любимо. 

Шипка Катруся

А ось вихователька Юлія Юріївна не вміє ні кричати, ні карати. Нам з нею завжди спокійно і весело. Разом граємося у різні ігри, вчимо віршики спостерігаємо за пташками й сонечком.

Кобзаренко Ангеліна 

Вихователь Люба Станіс….лавівна (ой, дуже важко вимовляти) у нас справжня співачка, знаєте, як вона співає, краще від зірок, а ще вміє в'язати і нас цьому вчить.

Тугарен Артем

Ще у нашому садочку працює психолог Валентина Іванівна. Вона у нас дуже добра. На її заняттях ми вчимося бути добрими, вміти дружити. По секрету розкажу, що вона дозволяє нам трішки бешкетувати.

Садиков Назар

А ось наша Віра Іванівна, помічник вихователя, ну це, ніби маленький вихователь, але вона не маленька, а навпаки сама велика. Їй доводиться слідкувати за всім, що відбувається в групі, а ми її допомагаємо. Наша Віра Іванівна носить нам їжу й годує смачнючим обідом.

Коробейник Ростислав

У нас теж найкращий помічник вихователя Галина Павлівна. Вона як мама, погладить у ліжечку, казку розкаже,приголубить. А потім нам сняться чарівні сни.

Крикун Ангеліна 

Хворіти у нашому ЗДО не дозволяє медична сестра Яна Олексаедрівка. Вона суворо слідкує за нашим здоров’ям. Любимо бувати у неї в кабінеті, там можна дізнатися на скільки сантиметрів ми підросли та набрали вагу.

Фетько Артем

Уявляєте, у нас ще є кухар і помічник кухаря: Віра Олександрівна та Валентина Петрівна. Вони готують найсмачнющі обіди на світі. Ми часто просимо добавочки. А ще розкажемо по секрету, коли ходили на екскурсію до харчоблоку,то підгледіли, як варяться наші обіди. 

Петрич Кіріл 

Звичайно, у нас ще багато людей працює: муз керівники, і інструктор з фізкультури, і вихователі, і завгосп, і праля, і двірник, і електрик, і сторожі. Але про них ми розповімо іншим разом, бо вже час обідати.

До зустрічі!

Дізнайтесь про нас більше

   Наш заклад працює з 1983 року. На сьогоднішній день функціонує три дошкільні групи,  консультативна група «Разом з мамою», соціально-педагогічний патронат. Йшов час… Змінювалися люди: педагоги, діти, батьки. Кожен із керівників вкладав частинку своєї душі та серця в роботу. ...Читати далі