Робота з кадрами

kids read

Консультація для педагогів

-Праця в дошкільному закладі вимагає особливої поведінки.
-Відданість справі, любов до дітей. 
-Інтелігентні стосунки між колегами:взаємоповага, ввічли­вість, витримка, чуйність, співчуття.
-Гордо носити звання педагога —це має вияв­лятися у приязних стосунках між колегами,у поведінці, пова­зі одне до одного. 
-Педагогічний такт має виявлятися у вимогливості, насамперед до самого себе, справедливості, витриманості, відчутті поряд із собою іншої людини, чуйності (показники професійної майстерності). Людина все це має відчувати серцем, адже навчити­ся цього важко,тому частіше слід прислухатися до свого сер­ця, до своєї совісті. Необхідно бути справедливими і чесними у всьому: роботі, стосунках, адже справедливість—це регуля­тор моральних взаємин. 
-Педагогам довірили найдорожче —дітей, вони мають усвідом­лювати це.

"Партнерська взаємодія педагога з дитиною"

Проблема партнерської взаємодії дорослого з дитиною є дуже актуальною для сучасної освітньої практики в дошкільному закладі. Нині проголошено принципово нові пріоритети та завдання дошкільної освіти, що потребують від педагогів переходу на якісно новий рівень взаємодії з вихованцями та їхніми батьками, - рівень співпраці, спільної партнерської діяльності.

Детальніше...
ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПАРТНЕРСТВА З ДІТЬМИ

Для того щоб партнерська взаємодія з дітьми мала ефективний результат, необхідно дотримуватися основних правил партнерства:

Детальніше...
Шпаргалка для молодих педагогів

Робота з батьками дуже важливий момент у роботі будь-якого педагога, поскільки батьки та вихователі-це союзники в розвитку і вихованні дітей. Від того, як складуться відносини двох сторін, залежить психологічне або емоційне благополуччя дитини, яка відвідує дитячий садок.

Детальніше...

Дізнайтесь про нас більше

   Наш заклад працює з 1983 року. На сьогоднішній день функціонує три дошкільні групи,  консультативна група «Разом з мамою», соціально-педагогічний патронат. Йшов час… Змінювалися люди: педагоги, діти, батьки. Кожен із керівників вкладав частинку своєї душі та серця в роботу. ...Читати далі